top of page

Efes I.Q.F Üniteleri, farklı özellikleri ile hep bir adım önde..

Firmamız bünyesinde;gerçek akışkanlık prensibine göre dizayn edilen Efes I.Q.F tünelleri, düşük ısıl yük, yüksek kapasiteleri ve ağır, ıslak, dolayısıyla zor tabir edilen ürünlerde verimli çalışması ile günümüzün tercih edilen, ekonomik şoklama üniteleridir.

 

Firmamız, dondurulmuş gıda sektöründe uzun yıllar boyunca edinilen tecrübeler sonucunda IQF şoklama ünitelerinin imalatını yapmak amacıyla 2002 yılında Bursa'da kurulmuştur. 


Üretim kalitesini en yüksek standartlarda tutan firmamız, 2003 yılından itibaren yurtdışına ihracat yapmaya başlamıştır. Efes model IQF üniteleri ve işlem hatları, her geçen gün marka olma yolunda ilerlemektedir. Üretilen birçok Efes model IQF ünitesinin ortak noktası, gerçek akışkanlık prensibine uygun, her türlü sebze ve meyve ürününde yüksek kalite ve yüksek tonaj ile IQF işlemini kusursuz olarak yerine getirmesidir.

Bu kalite bilinci ile dondurulmuş gıda sektöründe ihtiyaç duyulan birçok makinenin üretimini de başarıyla gerçekleştiren firmamız müşterilerimizin memnuniyeti ile kalitesini ispatlamaktadır.

bottom of page